گواهی حضور یا کارت ورود به جلسه

گواهی حضور یا کارت ورود به جلسه

12:1 1395/6/6

پژوهشگرانی که در هر همایش ثبت نام می کنند نیاز به ارائه گواهی مبنی بر حضور آنها در این همایش و یا گواهی پذیرش مقاله خواهند داشت. و مدیران باید قبل از برگزاری همایش خود تمامی گواهی ها را آماده سازی کرده وبه شرکت کنندگان تحویل دهد.

بدین منظور در سامانه مدیریت همایش های آرمان این امکان برای مدیران همایش قرار داده شده تا ضمن انتخاب پژوهشگران مورد نظر برای تمامی آنها به سرعت گواهی و یا کارت ورود به جلسه صادر کند.


برای این کار در قسمت عملیات گروهی پژوهشگران می توانید تمامی اعضا ثبت نامی را مشاهده کرده و برای آنها گواهی یا کارت صادر کنید اما در صورتی که بخواهید این کار را برای تعدادی از کاربران بر حسب محدودیت تعیین شده انجام دهید این امکان وجود دارد که پژوهشگران را بر اساس نام کاربری، نام و نام خانوادگی،ایمیل، نوع شرکت در همایش و وضعیت مقاله جستجو کنید و پس از انتخاب آنها با کلیک روی گزینه دریافت جمعی گواهی حضور/  کارت ورود به جلسه آن را در قالب یک فایل word دریافت کنید.

همچنین در این قسمت می توان مرتب سازی بر اساس تاریخ ثبت نام، نام کاربری و نام خانوادگی نویسنده انجام داد.

از جمله مزایای مفید و کاربردی این بخش، قابلیت بارگذاری قالب دلخواه است که شما می توانید قالب دلخواه خود را طراحی  و بر اساس کدهای گفته شده متن مورد نظر را نوشته و آن را آپلود نمایید تا گواهی یا کارت  همراه با عکس پژوهشگر بر اساس سلیقه ی شما در اسرع وقت و بدون هیچ  هزینه ی اضافی ایجاد شود.  

1470
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان