ایجاد کتابچه مقالات

ایجاد کتابچه مقالات

13:39 1395/5/26

سامانه مدیریت همایش های آرمان دارای قابلیت هایی است که به  کاهش زمان و تسریع در انجام اموری که نیاز است در روز همایش انجام پذیرد کمک شایانی خواهد کرد. برای استفاده از این امکانات مفید و کاربردی نیاز به  پرداخت هیچ هزینه ای نیست و آنها به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از این امکانات ایجاد کتابچه مقالات است 

 


یکی از موارد مورد نیاز برای هر همایش، ایجاد کتابچه ای از مقالات دریافتی همایش و اهداء آن به شرکت کنندگان است

در سامانه مدیریت همایش های آرمان دیگر دغدغه ای بابت آماده سازی یک کتابچه از بین انبوهی از مقالات نخواهید داشت زیرا تنها با  یک  کلیک و در کوتاهترین زمان ممکن می توانید  تمامی مقالات را در قالب یک فایل word  ایجاد کنید.

 در صورتی که برای کتابچه خود بخواهید از قالب خاصی استفاده  کنید ابتدا باید قالب مورد نظر را انتخاب و آپلود نمایید تا این کتابچه با قالب دلخواه و بر حسب سلیقه ی  شما ایجاد شود، در بعضی از همایش ها ممکن است مدیر همایش  بخواهد کتابچه را بر حسب انواع پذیرش ایجاد کند برای این کار باید نوع پذیرش مورد نظر را انتخاب نمود تا تنها مقالاتی که بر این اساس پذیرفته شده اند در کتابچه قرار بگیرند.

در سامانه آرمان در صورت لزوم امکان بارگذاری کتابچه مقالات بر حسب اصل یا چکیده نیز پیش بینی شده است و در صورتی که نیاز به هر کدام از آنها به صورت جداگانه داشته باشید باید پس از انتخاب نوع پذیرش یکی از این دو گزینه را انتخاب نمود تا کتابچه تنها بر اساس اصل یا چکیده مقالات دانلود شود. در انتها اگر بخواهید مقالات به ترتیب خاصی مرتب شوند امکان مرتب سازی آنها  بر اساس عنوان مقاله یا نام نویسنده نیز وجود دارد.

پس از طی کردن مراحل فوق با کلیک روی دکمه شروع یک کتابچه با پسوند .docx از تمامی مقالات منتخب با قالب تعیین شده خواهید داشت بدون اینکه هزینه یا زمان زیادی را بابت انجام این کار صرف کرده باشید.

هنگام کار با این امکان باید در نظر داشته باشید که در هر صورت کتابچه مقالات به یک ویرایش دستی نیاز پیدا خواهد کرد پس بعد از ایجاد فایل، حتما آن را مجددا چک نمایید.لازم به ذکر است که هنگام ایجاد کتابچه،  فرمت مقاله به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و مقالات با همان فرمتی که توسط  پژوهشگر ایجاد شده در کتابچه قرار می گیرد.

 

1003
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان