اضافه شدن امکانات جدید در سامانه همایش های  آرمان

اضافه شدن امکانات جدید در سامانه همایش های آرمان

13:26 1395/3/18

با توجه به اینکه یکی از اهداف سامانه همایش های آرمان به روز رسانی مداوم و اضافه کردن امکانات جدید به سامانه می باشد سه امکان جدید اضافه شده به سامانه معرفی می گردد   


پنل روز شمار

زمان را تا روز برگزاری همایش از دست ندهید!!

برای مدیریت بهتر زمان و آگاهی از تاریخ های مهم همایش می توانید از پنل روز شمار در وب سایت همایش استفاده نمایید.

در این پنل هر یک از گزینه های روز شمار تا تاریخ: برگزاری همایش، مهلت ثبت نام  در همایش و مهلت ارسال مقاله را انتخاب کنید.

در صورت انتخاب هر کدام از این گزینه ها پنل روز شمار تا تاریخ مورد نظر در موقعیت تعیین شده نمایش داده می شود و زمانی که روز شمار به پایان رسید تمامی اعداد صفر شده و پیغام پایان یافت ظاهر می شود

 

 

امکان درج عکس بر روی گواهی حضور و کارت ورود به جلسه

از این پس میتوانید در صورتی که پژوهشگران عکسی را بر روی پروفایل خود قرار داده باشند با زدن گزینه گواهی حضور /کارت ورود به جلسه این گواهی را همراه با عکس پژوهشگر دانلود کنید.

همچنین  اگر در بخش عملیات گروهی پژوهشگران  روی گزینه دریافت جمعی کلیک نمایید. در صورتی که پژوهشگران عکسی را برای پروفایل خود انتخاب کرده باشند عکس بر روی گواهی درج می شود و در  حالتی که پژوهشگر عکسی نداشته باشد یک عکس پیش فرض بر روی گواهی قرار می گیرد.

 

 

امکان دریافت عکس پژوهشگران 

در صورتی که مدیر همایش نیاز به دریافت عکس تمامی پژوهشگران  به صورت جمعی داشته باشد می تواند در قسمت پژوهشگران روی گزینه دریافت عکس همه کاربران کلیک کند تا  عکس تمامی کاربرانی که برای پروفایل خود تصویری را انتخاب کرده اند در قالب یک فایل zip دانلود شود.

 

2450
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان