نماد اعتماد الکترونیکی (مخصوص اعضا)

نماد اعتماد الکترونیکی (مخصوص اعضا)

13:15 1394/10/13

نماد اعتماد الکترونیکی یکی از ملزومات سایت هایی است که قصد دریافت وجه به صورت اینترنتی دارند. به عبارتی جهت فعال کردن درگاه پرداخت اینترنتی لازم است ابتدا نماد الکترونیکی را از سایت http://enemad.ir دریافت نمایید. 

 


نماد اعتماد الکترونیکی یکی از ملزومات سایت هایی است که قصد دریافت وجه به صورت اینترنتی دارند. به عبارتی جهت فعال کردن درگاه پرداخت اینترنتی لازم است ابتدا نماد الکترونیکی را از سایت http://enemad.ir دریافت نمایید. 

اگر از سامانه همایش ساز استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم مستقلا برای همایش خود نماد اعتماد جداگانه دریافت نکنید. بلکه با دانشگاه هماهنگ کنید تا برای سایت کلی نماد اعتماد را دریافت کند. چرا که سایت هر همایش یک زیر سایت در سایت اصلی است.

اگر به هر دلیلی نتوانستید نماد اعتماد را دریافت کنید و یا نتوانستید درگاه بانک را دریافت کنید و همچنان قصد پرداخت اینترنتی را دارید پیشنهاد ما استفاده از درگاه جهان پی است. می توانید با مراجعه به سایت جهان پی یک درگاه دریافت کرده و سپس در سامانه در قسمت تنظیمات پرداخت, درگاه جهان پی را فعال و کد خود را وارد نمایید. آنگاه پرداخت اینترنتی همایش شما روی درگاه جهان پی فعال خواهد شد.

1405
مطالب مرتبطلطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد
 

 
Captcha


 


سامانه مدیریت محتوای آرمان سامانه مدیریت محتوای آرمان